آکادمی طراحی و ساخت جواهرات ایپک

از آموزش تا برندینگ در کنارتان هستیم

آکادمی ایپک ( آموزشگاه طراحی و ساخت طلا و جواهر ) ، نتیجه ی سالها تحصیل علم ، تجربه و تحقیق در طراحی و ایده پردازی ، مارکتینگ و برندینگ  نوین زیورآلات می باشد، دراین جا همیشه ازجدید ترین متد آموزشی در دنیا ، همین طور از بهترین اساتید مجرب و با دانش روز استفاده می شود، مطالب، دروس و تجربیاتی که در آکادمی ایپک به هنرجویان انتقال داده می شود ، منحصر به فرد و مختص به این آکادمی می باشد و تمامی دوره ها با رویکرد جامع (مقدماتی تا پیشرفته ) می باشد تا همه بتوانند بدون پیش نیاز از مباحث جواهرات استفاده کنند . در پایان تمام دوره ها مباحث طراحی مدل  کسب و کار  تدریس خواهد شد .

مدرسینی که در آکادمی ایپک برای تدریس انتخاب می شوند ، از بین ده ها مدرس فعال در فیلد کاری خود ، به دقت و با ریزبینی انتخاب شده تا با اهداف اصلی ” آکادمی ایپک ” همسویی کامل داشته باشند.
نحوه ی تدریس و آموزش در آکادمی ایپک بصورتی هست که هنر جویان بعد از اتمام دوره ی آموزشی به حال خود رها نخواهند شد و می توانند از خدمات همیشگی آکادمی از قبیل مشاوره های برندینگ و مارکتینگ ، کلاس های رفع اشکال ، رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری ، معرفی به کارفرمایان جهت کارورزی ، استخدام و اشتغال برخوردار شوند.

در آکادمی ایپک نه تنها همیشه از آخرین و بروز ترین سرفصل ها و روش های نوین آموزشی در دنیا استفاده می شود ، بلکه سیلابس ها و سرفصل های آموزشی با توجه به نیاز بازار و تولید داخلی ” بومی سازی” شده تا فارغ التحصیلان این آکادمی بعد از اتمام هر دوره بتوانند براحتی جذب بازار کار شده و دارمد زایی داشته باشند.

بر اساس تجربه ، هدف اصلی اکثر هنرجویانی که برای یاد گیری تخصص های مرتبط با صنعت طلا و جواهر به آکادمی می آیند ، اشتغال و در آمد زایی هست . به همین خاطر ، ما یک دیتا بیس کاملی از همکاران تولید کننده و دفاتر طراحی در سراسر ایران داریم که پس از پابان دوره ها جهت معرفی در اختیار هنرجویان قرار میدهیم.

در آکادمی ایپک ، علاوه بر آموزش اصولی ، دقیق و بروز در دنیا ، مدارک دانشگاهی از آکادمی ایپک به تمام فارغ التحصیلان اعطا خواهد شد ، که می توانند برای امور مهاجرت و کاریابی در خارج از کشور از آن استفاده کنند ، علاوه بر این ، برای علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور ، Letter of Recommendation نیز در صورت نیاز ، ارسال خواهد شد.