قوانین و مقررات آکادمی ایپک

دانشجوی عزیز:

ضمن تشکر از شما برای انتخاب مجموعه آکادمی ایپک، خواهشمندیم قوانین زیر را به دقت مطالعه کرده و سپس به ثبت نام در کلاس‌ها اقدام نمایید. این قوانین بر تمامی قوانین دولتی، غیر دولتی، خصوصی و سایر آموزشگاه های آزاد حاکم است و هرگونه اعلام پذیرش قوانین (خوانده شده و یا خوانده نشده بر اثر بی‌دقتی، بی‌حوصلگی و کمبود وقت شما)، خوانده شده و لازم الاجرا تلقی می‌گردد.

ماده اول : انتخاب عنوان و زمان دوره
 1. هنرجو موظف است قبل از ثبت نام در هر دوره‌ای، تحقیقات لازم و کامل از عنوان درسی و همچنین برنامه زمانبندی کلاس و تطابق برنامه زمانی کلاس با برنامه شخصی و تطابق محتوای ذکر شده در توضیحات هر دوره با نیاز فردی خود را به عمل آورده، سپس اقدام به ثبت نام نماید. آکادمی ایپک، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نیاز و یا عدم نیاز افراد به دوره و همچنین هیچ مسئولیتی در قبال برنامه و زمان و یا تداخل کلاس با برنامه‌های دانشگاهی، فردی، کاری، سربازی، مهاجرتی و خانوادگی (و سایر موارد) افراد ندارد.
ماده دوم : نحوه پرداخت و تسویه
 1. امکان ثبت نام آنلاین و از طریق واتس اپ برای شما عزیزان فراهم است. در صورتیکه در پرداخت آنلاین دچار مشکل هستید میتوانید از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی واتس اپ ما به شماره 09107837150 پیام داده تا نحوه ثبت نام برای شما تشریح شود.
 2. در صورت نیاز به ثبت نام بصورت اقساط، شرایط زیر در آکادمی ایپک در نظر گرفته شده است و شما عزیزان میتوانید با قبول شرایط زیر نسبت به ثبت نام اقساط اقدام نمایید.
 • مقدار ۴۰ درصد از شهریه، بعنوان پیش پرداخت باید واریز گردد.
 • باقیمانده شهریه بایستی در ۲ قسط (در بازه زمانی یک سوم و دوسوم مدت زمان دوره تسویه گردد)، درصورت عدم تسویه ادامه دوره برای شما امکانپذیر نخواهد بود و دسترسی به پروفایل آموزشیتان نیز بسته خواهد شد.
 • درصورت انصراف قبل از شروع دوره، ۲۵درصد از کل شهریه دوره کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
 • در صورت انصراف بعد از شروع دوره و قبل از برگزاری دو جلسه اول، پیش پرداخت دانشجو عودت داده نخواهد شد.
 • در صورت انصراف بعد از برگزاری دو جلسه، هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود و دانشجو بایستی تمامی شهریه را تسویه نماید.
 • لازم به ذکر است در صورت انتخاب پرداخت اقساطی دانشجویان موظف هستند فرم تعهد نامه آکادمی را قبل از شروع دوره‌ی آموزشی تکمیل نمایند.
ماده سوم : قوانین عمومی مالی
 1. شهریه‌ای که هنرجو پرداخت می‌کند، قابل انتقال به فرد دیگری (چه در ترم جاری و چه در ترم‌های گذشته و آینده)  نمی‌باشد.
ماده چهارم : استرداد شهریه
 1. از آنجایی که ظرفیت کلاس های آکادمی محدود بوده و ثبت‌نام هر فرد عملا منجر به تکمیل ظرفیت و عدم ثبت‌نام هنرجوی دیگری می‌شود، لذا در صورتی که بعد از تکمیل پرداخت بانکی در پروسه ثبت‌نام، از حضور در کلاس منصرف شوید و درخواست انصراف را تا پیش از شروع دوره آموزشی دهید، ۲۵ درصد از شهریه کسر و مابقی عودت داده خواهد شد، همچنین در صورتیکه قبل از برگزاری دو جلسه انصراف دهید، ۴۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده می‌شود.بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمی‌شود. انتقال به دوره دیگر تحت شرایط خاص، با دلایل موجه امکانپذیر است.
 2. بدیهی است معیار تشخیص، بر پایه تاریخ تشکیل اولین جلسه کلاس است، لذا در صورت ثبت نام در هر زمانی، ملاک محاسبه تاریخ شروع دوره خواهد بود.
ماده پنجم : قوانین حضور در دوره غیرحضوری
 1. هنرجو پس از ثبت‌نام در هر دوره، موظف است تا به صورت حضوری و منظم در کلاس ثبت‌نام شده شرکت کرده، جلسات انلاین و یدیویی را در موعد مقرر گذرانده و به بهترین نحو ممکن و طبق استانداردهای آکادمی ایپک تمرینات خود را انجام دهد، آکادمی ایپک تمامی تلاش خود را جهت یادگیری بیشتر و صحیح تر شما بکار خواهد بست اما در قبال هنرجویانی که در انجام تمرینات کوتاهی می‌کنند، هیچ مسئولیتی ندارد.
 2. هنرجو موظف است تا برنامه‌های خود را طوری تنظیم نماید که دست‌کم ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه در آکادمی حضور داشته باشد و تا پایان جلسه، در کلاس بماند.
ماده ششم : صدور گواهی پایان دوره
 1. هر دوره آموزشی به فراخور محتوای آن و تشخیص استاد دوره، نحوه ارزیابی متفاوتی جهت صدور مدرک خواهد داشت که شامل: تمرینات، آزمون، پروژه پایان دوره، میزان فعالیت در گروه و وبینارها و …. می‌باشد.
 2. در صورت تحویل به موقع پروژه ی دوره امکان دریافت گواهی نمره دار دوره از آکادمی ایپک را خواهید داشت. درغیر اینصورت مدرک برای شما صادر نخواهد شد.
 3. در صورتیکه در صفحه رسمی هر دوره در وبسایت آکادمی ایپک ( و یا وبسایت کانون کارآفرینی ) شرایط متفاوتی برای اخذ مدرک درج شده باشد، ملاک شرایط جدید خواهد بود.
 4. اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام به جهت درج در مدرک اخذ می‌گردد، لذا مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ورودی برعهده خود شخص می‌باشد.
 5. صدور گواهی پایان دوره برای هنرجو رایگان بوده که بیانگر تاییدیه رسمی آکادمی ایپک است، اما صدور این گواهی بسته به دوره و مقطع زمانی متغیر است و ممکن است صدور آن تا ۲ ماه بعد از اتمام دوره انجام پذیرد.
ماده هفتم : منابع دوره
 1. آکادمی ایپک جهت تسهیل روند آموزشی دانشجویان یک پروفایل آموزشی شخصی در اختیار هر دانشجو قرار خواهد داد تا بتواند در طول دوره به راحتی به تمامی منابع دوره دسترسی داشته باشد. این پروفایل پس از ثبت نام و شروع دوره فعال خواهد شد و مشخصات ورود شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
 2. هر جلسه آموزشی با توجه به محتوای ارائه شده در آن، دارای منابع متفاوتی از جمله: ویدئوهای آموزشی، جزوه، پاورپوینت و … می‌باشد که نوع این منابع و زمان دراختیار گیری آن ها به تشخیص و صلاحدید استاد دوره می‌باشد.
 3. در جلسات آموزش تئوری در کلاس، صفحه مانیتور استاد به همراه صدای وی ضبط خواهد شد و حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از اتمام جلسه در پروفایل آموزشی دانشجویان قرار خواهد گرفت.
ماده هشتم: انتقال در طول یک دوره

شرایط انتقال در دوره های آموزشی ایپک بصورت زیر می‌باشد:

 • تعداد انتقالی در هر دوره آموزشی محدود می‌باشد.
 •  انتقالی تنها تحت شرایط خاص و با دلایل موجه امکانپذیر است.
 • درصورت انتقال به دوره بعد دانشجو متعهد است مابه‌التفاوت شهریه پرداختی خود با شهریه دوره جدید را واریز نماید و بر روی این مبلغ هیچ تخفیفی اعمال نخواهد شد.
 • چنانچه درخواست انتقال داشته باشید و دوره را با شرایط اقساط ثبت نام کرده باشید در صورت موافقت با درخواست انتقال تغییری در شرایط پرداختی ایجاد نخواهد شد و طبق قوانین ثبت نام اقساط در موعد های مشخص شده از قبل باید تسویه گردد.
 • دانشجویانی که منتقل می‌شوند به هیچ عنوان امکان انصراف و درخواست عودت شهریه پرداختی را ندارند( تنها در صورتیکه که آکادمی طی یک سال آتی دوره موردنظر را برگزار ننماید و دانشجو قبل از جلسه دوم دوره آموزشی، درخواست انتقالی خود را مطرح کرده باشد مطابق با قوانین انصراف درصدی از شهریه پرداختی عودت داده خواهد شد.)
 • این تعهدنامه بین دانشجو و آکادمی تنها برای یکبار انتقال به دوره آموزشی بعدی آکادمی معتبر می‌باشد و درصورت درخواست انتقالی مجدد دانشجو، باید تمامی این شرایط دوباره پذیرفته شود و دانشجو حداکثر تا ۳ بار می‌تواند درخواست انتقالی مجدد داشته باشد.
ماده نهم: پشتیبانی و پاسخگویی
 1. در طول برگزاری دوره های آموزشی، اساتید در زمان هایی مشخص، از طریق گروه های تلگرامی و واتس اپی دوره ها پاسخگوی تمامی پرسش های دانشجویان خواهند بود. ایشان هیچ مسئولیتی نسبت به پاسخگویی تلفنی، بصورت چت شخصی و در گروه های تشکیل شده دیگر را ندارند و طرح پرسش از طریق تماس با شماره شخصی ایشان یا در چت شخصیشان ممنوع می‌باشد.
 2. اساتید دلسوز آکادمی پس از اتمام دوره نیز با دانشجویان درارتباط بوده و پاسخگوی پرسش ها و چالش های آنان میباشند اما هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به این موضوع ندارند.
 3. پشتیبانی آکادمی در جهت رسیدگی به امور، هفت روز هفته (بجز تعطیلات رسمی) از ساعت ۸ الی ۲۰ از طرق ذیل در خدمت دانشجویان می‌باشد
  • بروز مشکلات فنی از جمله مشکلات مرتبط با پروفایل آموزشی و سایت: شماره واتس اپ 09107837150
  • موضوعات مرتبط با ثبت‌نام و پرداخت: شماره واتس اپ 09107837150
  • شماره تماس: 86054667-021
  • آدرس: تهران، میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان 16 آذر، پلاک 78، برج کمال الدین بهزاد
ماده دهم: معرفی جهت استخدام
 1. آکادمی ایپک و اساتید دوره های آموزشی همواره در راستای معرفی دانشجویان برتر به شرکت ها و کارفرمایان تمامی تلاش خود را خواهد کرد اما در این زمینه تضمین و تعهدی نخواهد داد.
 2. بـدیهی اسـت که روال و تصمیم‌گیری نـهایی اسـتخدام بـه عهده شـرکت ها خـواهـد بـود و در این خصوص هیچ تضمینی مبنی بر استخدام شدن وجود نخواهد نداشت.

دسته بندی محصولات

قطعه دارم

فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما برای اسکن قطعه با شما هماهنگ کنند.