دوره جامع هوش سه بعدی

0 تا 100 پرینتر سه بعدی با رویکرد کسب و کار

با افتخار تا "رسیدن به نتیجه"، همراهتان هستیم

فقط کافیست با شماره فوق، تماس حاصل فرمایید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید تا مشاورین آکادمی، در کمتر از 24 ساعت با شما تماس بگیرند.

با دوره آموزشی

هوش سه بعدی

بیشتر آشنا شوید...

هوش سه بعدی چیست؟

یادگیری گام به گام مطابق با استانداردهای بین المللی صنعت ساخت افزایشی
از مبانی پرینتر سه بعدی تا کسب و کار با پرینتر سه بعدی، همگی در یک پکیج جامع آموزشی به نام
"هوش سه بعدی"

چرا "هوش سه بعدی"؟!

ما معتقدیم برای یک متخصص همیشه کار هست.

برترین مدرس‌های ایران میزبان شما هستند

مدرسین دوره‌ی هوش سه بعدی همگی از اساتید دانشگاه‌های سطح اول کشور و همچنین صنعتگرانی هستند که در حوزه‌ی صنعت ساخت افزایشی سالیان متمادی فعالبت داشته‌اند.

شرکت در دوره به هر دو صورت حضوری و مجازی

آکادمی ایپک این بستر را برای علاقه مندان فراهم کرده است که در صورت تمایل دوره هوش سه بعدی را بصورت حضوری و در صورت عدم امکان بصورت مجازی و با بالاترین کیفیت ممکن بگذرانند.

عضویت در باشگاه مشتریان ایپک

عضویت در باشگاه مشتریان ایپک به منزله‌ی استفاده دائمی از کدهای تخفیف اعضای این باشگاه برای خرید دوره‌ها و دستگاه‌های پرینتر سه بعدی و مواد اولیه است. به منظور قدردانی و همراهی با شما هنرجویان، عضویت نقره‌ای باشگاه مشتریان ایپک برایتان فعال می‌گردد.

اعطای گواهینامه معتبر دانشگاهی دو زبانه

همواره یکی از دغدغه‌های مهم افراد برای مهاجرت داشتن یک رزومه‌ی قوی می‌باشد. به همین منظور مدارک پایان دوره آکادمی ایپک از معتبر ترین دانشگاه‌های کشور بصورت دو زبانه (فارسی و لاتین) برای هنرجویان صادر می‌گردد.

پشتیبانی و مشاوره تا راه اندازی کسب و کار

یکی از ویژگی‌های ممتاز و منحصر به فرد دوره‌ی هوش سه بعدی آموزش کامل کسب و کار و چگونگی درآمدزایی از پرینترهای سه بعدی به هنرجویان است. مشاورین آکادمی حتی پس از اتمام دوره نیز در کنار شما خواهند بود تا بدون دغدغه در مسیر رسیدن به درآمدزایی در حوزه‌ی پرینترهای سه بعدی گام بردارید.

تجهیز صفر تا صد تخصصی کارگاه شما

در فروشگاه ایپک (ایپک مارکت)، تمامی برندهای پرینتر سه بعدی، اسکنر سه بعدی، فیلامنت، رزین و لوازم جانبی به فروش می‌رسد. هنرجویان آکادمی پس از اتمام دوره براحتی می‌توانند بدون نگرانی از صفر تا صد تجهیزات لازم برای کسب و کار خود را از ایپک مارکت همراه با تخفیف خریداری نمایند.

"هوش سه بعدی" از نگاه شما

مدرسین دوره چه کسانی هستند؟

دکتر احسان شریعتی راد

مدرس بخش کسب و کار

مدرس حوزه‌ی (Additive Maqnufacture) دانشگاه تربیت مدرس مشاوره حوزه درآمدزایی و
توسعه مدیریت

دکتر نسترن مصلح

مدرس بخش آشنایی با مواد اولیه

متخصص حوزه‌ی مهندسی پلیمر و فعال صنعت ساخت افزایشی در پژوهشگاه پلیمر ایران.

مهندس علی راد

مدرس بخش کاربردهای پرینترهای سه بعدی و اصول قیمت گذاری

متخصص و فعال در حوزه‌ی ساخت افزایشی
دانشگاه تهران.

مهندس علیرضا دلاوری

مدرس بخش مبانی پرینتر سه بعدی

برنامه نویس و متخصص مارلین. دانشجوی دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا

مهندس علیرضا رفیعی راد

مدرس بخش مبانی پرینتر سه بعدی

متخصص و فعال در حوزه‌ی ساخت افزایشی
دانشگاه تربیت مدرس.

مهندس امیرحسین بارجینی

مدرس بخش مبانی پرینترهای سه بعدی

متخصص و فعال در حوزه‌ی ساخت افزایشی
دانشگاه صنعتی شریف.

مهندس مهدی مختاری

مدرس بخش ساخت پرینترهای سه بعدی

متخصص و فعال در حوزه‌ی ساخت افزایشی دانشگاه صنعتی شریف. صنعتگر حوزه‌ی ساخت افزایشی امارات متحده عربی

دکتر امیر شریعتی

مدرس بخش کاربردهای پرینترهای سه بعدی در حوزه پزشکی

متخصص و فعال در حوزه‌ی پزشکی ساخت افزایشی.

این دوره شامل چه مواردی است؟

آموزش هزینه نیست، سرمایه گذاریست

دانش و مهارت کار با پرینترهای سه بعدی را بصورت عملی و پروژه محور فرابگیرید.

سوالات متداول

فرآیند ساخت فیزیکی یک شی سه بعدی از یک فایل دیجیتال بوسیله دستگاهی که با استفاده از یک متریال، لایه هایی را در سه بعد مختصات با دقت در کنار هم قرار میده تا ساخت یک شی به طور کامل تکمیل بشه

چاپگرهای سه‌بعدی توانایی تولید هر نوع قطعه‌ای با هر شکل و زاویه‌ای که باشه، تو پر باشه، یا تو خالی، صاف باشه یا منحنی، … هر قطعه‌ای با هر طراحی رو داره از این رو مدل‌سازی سه‌بعدی در رشته‌های گوناگونی همچون قطعه سازی، معماری، طراحی صنعتی، روباتیک، صنایع هوافضا و تجهیزات نظامی،تجهیزات پزشکی،مواد غذایی،خودروسازی ،آموزش و… کاربرد های فراوانی داره.

پرینترهای سه بعدی که بعنوان یکی از کاندیدا های انقلاب صنعتی چهارم در دنیا یاد میشن ، در حال حاضر در کشور ما جزء یکی از تکنولوژی های جدید هست که همین باعث شده خیلی از بازار های کسب و کار در این حوزه بسیار بکر و دست نخورده باقی بمونه وقتی یک پرینتر سه بعدی بخرید و سفارش ماکت سازی و قطعه سازی رو دریافت کنید، می تونید بر اساس هر ساعت چاپ پول بگیرید. افراد زیادی خواهان چاپ مدلهای سه بعدی خود هستن، چراکه قالبسازی سنتی فرآیندیست که برای قطعات کم سازگار نیست. همچنین شما با ایجاد ارزش افزوده برای محصولاتی که با این دستگاه می سازید می تونید حاشیه سود خود رو بین 5 تا 10 برابر افزایش بدید فقط کافیه نحوه کسب و کار و درآمدزایی با این تکنولوژی رو آموزش ببینید و بیزینس پلن خودتون رو طبق آموزشی که در دوره هوش سه بعدی دریافت می کنید نگارش و اجرا کنید.

برای شروع کار با پرینتر های سه بعدی شما می تونید وارد حوزه های مختلفی از کسب و کار با این تکنولوژی بشید که سرمایه ورود به هرکدوم از این حوزه ها با پرینتر سه بعدی متفاوته ولی بطور کلی برای شروع کار، یک بخش از مبلغ سرمایه گذاری شما مربوط به آموزش شماست که براساس این آموزش ها و مشاوره هایی که با مدرسین دوره و مشاورین آکادمی می گیرید و بر اساس علاقه مندی،شرایطتون و تجربه کاربری خودتون با دستگاه ها در طول دوره، انتخاب می کنید که وارد کدوم حوزه بشید و اصلا کدوم حوزه می تونه برای شما جذاب تر و پولساز تر باشه. مابقی مبلغ سرمایه گذاری صرف خرید دستگاه که حدودا بطور متوسط از 10 میلیون تومن شروع می شه و خرید مواد مصرفی که بصورت کیلویی یا لیتری براساس نوع تکنولوژی و حوزه انتخابی تعیین می شه و بطور متوسط از قیمت 300الی 400هزار تومن به بالا به ازای هر کیلو شروع می شه براساس نتایجی که افراد مختلفی که وارد این حوزه شدن که در سال های اخیر بدست آوردیم اگر بدون آموزش وارد این حوزه بشید و همان اول با خرید دستگاه و مواد مصرفی بدون آگاهیی گام بردارین قطعا متحمل هزینه های اضافی از جمله وقت ،انرژی و سرمایه خود بدون هیچ نتیجه ای خواهید شد. در این بین دوره هوش سه بعدی با اراءه مدرک معتبر دانشگاهی و پشتیبانی آموزشی کامل بعد از دوره جامع ترین و کامل ترین گزینه آموزشی برای شماست .

با توجه به جامع بودن دوره هوش سه بعدی افراد با هر سطحی از تحصیلات از اساتید دانشگاه گرفته تا اعضای هیئت علمی ،دانشجویان ،افراد صنعتی و صنعتگر از سمتی دیگر خانم های خانه دار هم برای شروع یک کسب کار خونگی از مخاطبین دوره هستن و می تونن از آموزش ها استفاده کنن چرا که تمامی آموزش ها از پایه و بصورت تخصصی به هنرجوی ها گفته می شه و همچنین با پشتیبانی که هنرجوها از مشاورین آکادمی ،که هرکدوم در حوزه کاری خود متخصص هستن، دریافت می کنن با خیال راحت می تونن روی کار و پروژه های خود تمرکز کنن و مطمئن باشن چالش هایی که در طول این مسیر براشون بوجود میاد با راهنمایی همکاران ما بصورت کامل براشون برطرف میشه و دیگر هیچگونه دغدغه ایی نداشته باشن.

با افتخار خرسندیم که با فارغ التحصیل شدن بیش از 1000هنرجو از دوره هوش سه بعدی رضایت حداکثری از این دوره وجود داشته و هنرجوهایی که اونچه رو در دوره هوش سه بعدی فرا گرفتند و بعد از دوره با کمک پشتیبانی و مشاوره هایی که بابت شروع کسب و کار دریافت کردن اجرا کنند تونستن درآمد های خوبی را از همون ماه اول داشته باشند

کاملا بستگی به شما دارد. بودن کسایی که درماه اول به درآمد رسیدن. بودن کسایی که در ۱ ماه، ۳ ماه، ۶ ماه یا یک سال به درآمد رسیدن. ولی اگر طبق آموزش هایی که براتون قرار دادیم نقشه راهی که براتون گذاشتیم پیش برید، بین ۲۰ روز تا ۳ ماه طول می‌کشه که درآمدتون آغاز بشه و اما میزان درآمد با این تکنولوژی بر اساس نتایجی که از هنرجوهای دوره های قبل بدست آوردیم بسته به حوزه کاری که وارد اون میشید متفاوته که بطور متوسط درآمد از کسب و کار با پرینتر های سه بعدی در کمترین حالت از بین 10 الی 15 میلیون تومن شروع میشه به بالا بصورت ماهانه که این درآمد با گذشت زمان و کسب تجربه ایی که بدست میارید افزایش پیدا می کنه

پرینتر های سه بعدی در کشور ما بعنوان یکی از حوزه های جدید و پولساز یاد میشه و خیلی از شهر های ایران و مراکز استان ها از وجود این تکنولوژی محروم هستن آن هم بخاطر نبودن افراد آموزش دیده و متخصص که بتونن این خدمات را در اون شهر ارائه بدن و همین باعث شده افرادی که زودتر هوش سه بعدی را فرا می گیرند و وارد این حوزه میشن سود های بیشتری را نصیب خود می کنن،از ساخت و فروش دستگاه ها گرفته تا ارائه خدمات پرینت سه بعدی ومهندسی معکوس

ما زمانی می گیم یک کسب و کار اشباع شده که میزان عرضه از تقاضا بیشتر باشه در صورتی که درحال حاضر در کشور ما میزان تقاضا نسبت به خدمات پرینتر سه بعدی و حتی خرید دستگاه خیلی بیشتر از عرضه اونه همچنین با توجه با کاربرد ها و توانایی های این دستگاه در تولید قطعات مختلف بدون محدودیت جنس و ابعاد عملا اشباع شدن در این حوزه معنا ندارده

دانستن جواب این سوال تا زمانی که شما دقیق ندونید می خواهید وارد کدوم یک از حوزه های کسب و کار با پرینتر سه بعدی بشید و ندونید قرار چه استفاده ایی از دستگاه ها بکنید به شما هیچ کمکی نمی کنه ولی برای اینکه یک پیشفرض ذهنی بصورت حدودی از قیمت ها داشته باشین قیمت دستگاه ها بطور متوسط از 10 میلیون تومن شروع میشه این مبلغ ممکن است کمتر یا بیشتر، طوری که ما تا 5 میلیارد تومن هم دستگاه داریم که بر اساس ابعاد ،امکانات و نوع تکنولوژی و کارایی این قیمت تفاوت پیدا میکنه و قیمت مواد مصرفی که بصورت کیلویی یا لیتری براساس نوع تکنولوژی و حوزه انتخابی تعیین میشه و به طور متوسط از قیمت 300الی 400هزار تومن به بالا برای یکسری از تکنولوژی ها و 2 الی 3 میلیون تومن به بالا به ازای هر لیتر به ازای هر لیتر شروع میشه .

حتما از هزینه های چندصد میلیونی برای ساخت قالب های تزریق پلاستیک یا طراحی قالب ها خبر دارید پس چه روشی بهتر از پرینتر سه بعدی که شما بتونید با سرعت خیلی بالاتر با هزینه ی تمام شده ی خیلی پایین تر قطعات و طرح های دلخواه تون رو بصورت شخصی سازی شده و با جنس دلخواه تولید کنین.

قطعا بر اساس ابعاد دستگاهی که بسته به کسب و کارتون هست و در پایان دوره هوش سه بعدی تعیین می کنید کدوم دستگاه موردنیاز کار شماس میزان فضای موردنیاز برای کار با این دستگاه ها تغییر می کنه ولی شما بدلیل مصرف برق کم و نبود بو یا صدای خاصی از دستگاه ،می تونید در یک گوشه از اتاق یا دفتر کار خودتون دستگاه رو قرار داده و براساس اونچه که در طول دوره هوش سه بعدی یادگرفتید با دستگاه کار کنید و تولیدات خودتون رو انجام بدید.

در حال حاضر بیش از 300 کد دوره حضوری و مجازی هوش سه بعدی در آکادمی ایپک برگزار شده و هر دوره نسبت به نتایج هنرجوی های دوره های قبل، ریدیزاین شده ،قسمت هایی حذف و قسمت هایی به سرفصل های عملی و تئوری مثل جلسه مشاوره کسب و کار اضاف شده ،در حال حاضر شما آموزشی را در این دوره دریافت می کنید که با اطمینان از پایه و بصورت جامع آموزش ها به شما داده شده و هر اون چیزی رو که شما برای شروع کسب و کار دراین حوزه نیاز دارید به شما گفته میشه و همچنین با پشتیبانی که بعد از دوره دریافت می کنین سعی شده تمام چالش ها و سوالات پیش آمده شما بعد از دوره هم برطرف بشه ازین بابت شما پس از گذراندن دوره هوش سه بعدی برای شروع و کسب و کار نیاز به گذراندن دوره خاص دیگری ندارید.

یکی از نکات مثبت این تکنولوژی نسبت به روشهای تولید سنتی، سرعت تولید قطعات هست. چرا که با این دستگاه ها میشه طراحی های پیچیده رو از طریق یک برنامه CAD بارگذاری و در عرض چند ساعت پرینت کرد. این مزیت باعث میشه که توسعه ایده های طراحی سرعت بیشتری داشته باشه.

مصرف برق دستگاه های پرینتر سه بعدی براسا میزان کار و نوع تکنولوژی متغیره ولی عموما دستگاه های پرکاربردتر مصرف برقی همانند لب تاپ ویا لوازم الکترونیکی مورد استفاده دیگر در خانه دارند.

حداکثر ابعاد قابل پرینت به اندازه صفحه ساخت و ارتفاع پرینتر سه بعدی وابسته ست و در صورتی که مدل بزرگتر از صفحه ساخت دستگاه شما باشه شما می تونید با روش هایی که در دوره هوش سه بعدی آموزش می بینید مدل خودتون رو به صورت چند تکه پرینت کرده و سپس قطعات رو بصورت پازل به همدیگه متصل کنین هر چند که پرینترهای سایز بزرگ و به صورت سفارشی هم وجود داره که می تونه مدلهای بزرگ رو بصورت یک تکه پرینت کنه.

پرینترهای سه بعدی بر اساس نوع تکنولوژی بکار رفته در آنها از مواد مصرفی متفاوتی استفاده می کنن که در بخش سوم دوره هوش سه بعدی بصورت کامل و تخصصی با انواع مواد مصرفی و خواص هرکدوم از اون ها آشنا خواهید شد. برای مثال پرینترهای سه بعدی با تکنولوژی FDM از مواد ترموپلاستیک (فیلامنت) مانند ABS و یا PLA و 25 نوع ماده دیگر استفاده می کنن ، حتی در برخی تکنولوژی ها ما قابلیت ساخت قطعات با جنس فلزی رو هم داریم خبر خوب این که خیلی از قطعات ساخته شده با پرینتر سه بعدی استحکام کافی برای استفاده بعنوان قطعه اصلی رو داره .

لازم به ذکر است دوره هوش سه بعدی جامع ترین دوره تخصصی در حوزه پرینتر سه بعدی در کشوره که رویکرد درآمدزایی داره و مدرسین دوره تمامی مطالب رو از پایه بصورت گام به گام تدریس می کنن و نیازه به هیچ پیش زمینه ایی نداره و هر فردی با هر رشته و مقطع تحصیلی می تونه در دوره شرکت کنه

۱- مبانی پرینتر های سه بعدی: *آموزش انواع تکنولوژی های پرینتر سه بعدی (مزایا و محدویت) *آشنایی با انواع کاربرد های آنها. 2-ساخت پرینتر سه بعدی: شامل آموزش تمامی استراکچر ها، مکانیزم، الکترونیک و نرم افزار برنامه نویسی پرینتر های سه بعدی رسوبی 3- آموزش مواد مصرفی *بررسی انواع پلیمرها و مواد مصرفی *بررسی کاربردها و خواص آنها در صنایع 4-اپراتوری : *آموزش جامع اپراتوری و کالیبراسیون * نرم افزار های اسلایسر (CAM) 5-کسب و کار : آموزش نحوه راه اندازی کسب و کار و درآمدزایی در حوزه چاپ سه بعدی ( Business canvas )

مدت دوره 24 ساعت معادل 1440 دقیقه است شما می تونید دوره رو هم بصورت حضوری و هم بصورت مجازی شرکت کنید که دوره حضوری در 2 روز بصورت دو تا 12 ساعت در یک چهارشنبه و پنجشنبه و در زمانبندی هایی توسط واحد آموزش مشخص شده برگزار میشه که می تونید همین الان زمانبندی رو از واحدآموزش استعلام بگیرید .محل برگزاری دوره حضوری هم در مرکز آموزش های مهارتی دانشگاه واقع تهرانه دوره مجازی هم در طول یک هفته و در دو بخش آفلاین و آنلاین برگزار میشه که در دوره مجازی ابتدا شما آموزش های اصلی رو که بصورت ضبط شده در استودیو توسط مدرسین هست رو بصورت یک فلش دریافت می کنید و بعد در جلسات آنلاین که حکم جلسات رفع اشکال را برای شما دارن و تایم اون ها حتما با شما هماهنگ می شه آموزش خودتون رو تکمیل می کنید و 7 روز بعد از پایان دوره مدرک شما بصورت دوزبانه از دانشگاه صادر به آدرس مدنظر ارسال می شه.

یکی از مواردی که دوره هوش سه بعدی رو نسبت به بقیه آموزش های موجود در کشور متمایز کرده وجود پشتیبانی دوره بصورت حضوری و مجازی توسط مدرسین و مشاورین و متخصصین آکادمی ایپک نسبت به تمامی سرفصل هایی که هنرجوها در دوره آموزش میبینند هست و باعث شده هنرجوها بعد از دوره هیچگونه نگرانی و دغدغه ایی بابت چالش ها و یا مشکلاتی که ممکن است در مسیر کار با دستگاه ها و یا تعمیر و مشکلات فنی بر می خورند نداشته باشند که این پشتیبانی تا 3 ماه اول بعد ازپایان دوره بصورت رایگاه برای هنرجویان قرار داره و بعد از اون هنرجو ها می تونن براساس نیازشون مدت پشتیبانی شون رو تمدید کنن.

بله برای تمامی هنرجوهای دوره هوش سه بعدی بعد از اتمام دوره از طرف دانشگاه یک مدرک دو زبانه بصورت هم فارسی و لاتین صادر می شه که چه اگر خواستید برای اپلای و مهاجرت خودتون می تونید بعنوان یک رزومه ایی از مدارک استفاده کنید و چه اگر خواستید این مدرک رو برای جایی ارائه بکنید بعنوان اینکه متخصص هستید در این حوزه اون اعتبار کافی رو برای شما خواهد داشت .

برای ثبت نام در دوره هوش سه بعدی لازمه نامتون بصورت کامل همراه با کد ملی و آدرس دقیقتون رو داخل واتساپ برای ما ارسال کنید تا بلافاصله همکارانمون ثبت نامتون رو ثبت و اطلاعات دوره رو خدمتتون ارسال کنن و یا برای اطلاع از زمانبندی و ظرفیت دوره حضوری می تونید از مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید : شماره تماس: 86054667(021)-09915546146 شماره واتساپ: 09915546146 پیام به دایرکت پیج: @epackacadey

گالری تصاویر دوره های پیشین

هوش سه بعدی در قاب تصویر

دوره جامع هوش سه بعدی

4,800,000 تومان 2,400,000 تومان

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 8 الی 20

جمع پرداخت: 4,800,000 تومان

پیش پرداخت: 800,000 تومان

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 8 الی 20

جهت مشاهده شرایط و قوانین پرداخت سقطی، دکمه زیر را بزنید.

4,800,000 تومان 2,200,000 تومان

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 8 الی 20

جهت مشاهده شرایط و قوانین پرداخت گروهی، دکمه زیر را بزنید.

مشاوره نیاز دارید؟

فقط کافیست با شماره فوق، تماس حاصل فرمایید و یا

شماره تماس خود را وارد نمایید تا مشاورین آکادمی، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

شرایط ثبت نام قسطی به صورت ذیل میباشد:

– با پیش پرداخت اولیه مابقی هزینه را در 2 قسط بصورت دو فقره چک پرداخت خواهید کرد.

– در صورتیکه در مورد شرایط اقساط با مشکل روبرو هستید میتوانید با شماره تماس 86054667-021  در تماس باشید

– جهت ثبت نام قسطی میتوانبد با واتس اپ 09107837150 در تماس باشید.

شرایط ثبت نام گروهی:

ثبت نام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد.

– اگر عضوی از گروه پرداخت قسطی داشته باشد کدتخفیف شامل وی نخواهد شد.

جهت ثبت نام گروهی میتوانید از طریق راه های زیر اقدام کنید:

– واتس اپ و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از شماره واتس اپ 09107837150، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به شماره واتس اپ 09107837150.

قطعه دارم

فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما برای اسکن قطعه با شما هماهنگ کنند.