درباره ما

آکادمی ایپک را بیشتر بشناسید

هسته اولیه آکادمی ایپک در سال ۱۳۹4 در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه الزهرا با ماهیت شرکتی دانش بنیان شکل گرفت. هدف ایپک از همان ابتدا، شناسایی نیاز بازارکار و تربیت متخصصان، طراحان و برنامه نویسان خبره جهت ورود به بازارکار بود. هدفی که پس از مدتی با بازخورد خیره کننده شرکت های مختلف در جذب نیرو، به یک مسئولیت اجتماعی بدل شد. در اصل می‌توان گفت: آکادمی ایپک حاصل یک نیاز سنجی دقیق و تغییر اساسی در متد های آموزشی رایج بود.

Epack به اختصار یعنی Engineering Package و در زبان ترکی، ایپک به معنای ابریشم می‌باشد. اگر بخواهیم وجه تسمیه نام ایپک را شرح دهیم باید به این مهم اشاره کنیم که همواره آماده کردن پکیج های آموزشی متنوع مطابق با استانداردهای روز بین المللی در رشته‌های فنی مهندسی که بتواند هنرجویان را آماده سازد تا پس از گذراندن دوره در پوزیشن شغلی مد نظرشان همراه با حقوق و مزایای مناسب مشغول بکار شوند و یا با اعطای مدارک معتبر دانشگاهی به هنرجویان این فرآیند را تسهیل نماید تا در یکی از دانشگاه های برتر دنیا پذیرش بگیرند یکی از مهمترین دغدغه‌ها برای تیم آکادمی ایپک بوده است.

هدف آکادمی ایپک در اصل ازبین بردن شکاف موجود بین دانشگاه و بازارکار است. خلایی که هنوز هم در حال گسترش است و انگشت اتهام را بی جهت به هرطرف میگیرد.

ما در آکادمی ایپک با بررسی نیازموجود، منابع در دسترس و مهم تر از همه همراهی اساتید برجسته به برگزاری دوره های متنوع در حوزه فنی مهندسی و مارکتینگ اقدام کرده و بستری مناسب برای آموزش تخصصی به دانشجویان فراهم کردیم.

چشم انداز آکادمی ایپک این است که هرفرد مشتاق یادگیری، فارغ از سن، رشته تحصیلی و سابقه کار بتواند مهارت مورد علاقه خود را بیاموزد و بدون ترس به سمت رویاهای خود حرکت کند.

اعضای تیم ایپک در این سال‌ها درحوزه چالش های آموزش آکادمیک ایران تحقیقات گسترده ای انجام داده و در جهت رفع این چالش ها با اساتید، متخصصان و شرکت های بسیاری در ارتباط بوده اند.

نتایج تحقیقات و تجربیات این تیم در طی برگزاری بیش از 150 دوره و تعلیم بیش از 5000 دانشجو در حوزه های تخصصی ساخت افزایشی (پرینتر سه بعدی)، مدلسازی سه بعدی و مارکتینگ میباشد که تا به امروز موفقیت آمیز بوده است.

دوره های آکادمی ایپک تلفیقی متعادل از مباحث تئوری، مباحث عملی، نکات تخصصی، پروژه های چالش برانگیز، کارگاه های عملی و آماده سازی شما برای ورود به بازارکار می‌باشد. این مباحث تماما توسط اساتید به نام و برجسته به فراخور هر دوره با آخرین متدهای آموزشی خدمت شما ارائه خواهد شد و شما در پایان هر دوره، فرای یادگیری یک مهارت خاص یک تجربه ی بی نظیر بدست خواهید آورد.

ایپک در رسانه

آخرین مقالات ایپک

دسته بندی محصولات

قطعه دارم

فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما برای اسکن قطعه با شما هماهنگ کنند.