دوره جامع زیبراش

آموزش صفر تا صد نرم افزار زیبراش

با تدریس مسعود فولادی

30 ساعت

15 جلسه

1 سال پشتیبانی

دوره جامع زیبراش

آموزش صفر تا صد نرم افزار زیبراش

مسعود فولادی

30 ساعت

15 جلسه

1 سال پشتیبانی

آموزش نرم افزار زیبراش (ZBrush)

زیبراش (ZBrush) یکی از بهترین نرم افزارهای سه بعدی سازی در دنیا است که ویژه طراحی استفاده می شود .
تمامی طراحان نیاز دارند که قبل از هر چیزی ایده های خود را ببینند ، اشکالات آن را برطرف کنند ، کوچکترین جزئیات را به آن اضافه کنند و هر آنچه که لازم دارند را بر روی طرح اعمال کنند و بهترین طرح و ایده را به سمت عملی شدن و اجرا شدن ببرند .

اطمینان دهی به مشتریان با زیبراش .

دیدن طرح در داخل نرم افزار زیبراش ، به مشتری اطمینان خاطر می دهد که چقدر طراحی انجام شده با انتظارات و خواسته های او یکی است و این باعث اعتماد مشتریان به شما می شود و جلوی دوباره کاری را خواهد گرفت .

مزایای آموزش زیبراش چیست ؟ با آموزش زیبراش چه توانایی هایی به دست خواهید آورد ؟

 • مدل سازی های سه بعدی انجام شده توسط نرم افزار زیبراش را می توان به تصاویر دو و نیم بعدی تبدیل کرده و افکت های مورد نیاز را بر روی آن انجام داد و سپس این مدل دو و نیم بعدی را مجددا به یک مدل سه بعدی تبدیل کرد.
 • با استفاده از این روش می توانید بدون این که فشار زیادی بر روی پردازنده خود اعمال کنید، به مدل سازی صحنه های پیچیده تر بپردازید و با سهولت مدل های سه بعدی بسیار زنده ای را طراحی و پیاده سازی کنید.
  البته در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید مدل سازی را توسط نرم افزارهای سه بعدی دیگر انجام دهید و برای این کار از تری دی مکس یا مایا و برخی نرم افزارهای دیگر استفاده کنید.
  به عنوان مثال با استفاده از نرم افزارهای بالا می توانید طراحی کلی یک چهره را انجام داده و سپس برای اضافه کردن جزئیات بیشتر از نرم افزار زیبراش استفاده کرده و با این کار چهره مورد نظر را طبیعی تر جلوه داده و چین و چروک های موجود در چهره را توسط این نرم افزار مدل سازی کنید.
 • استفاده از قلمو های سه بعدی در نرم افزار زیبراش از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد که موجب ایجاد یک شکل خاص در ضربه های ایجاد شده توسط قلمو می گردد و مدل سازی انجام شده با استفاده از این قلموهای سه بعدی طبیعی تر از سایر مدل ها به نظر می رسند.
 • برای مدل سازی دو و نیم بعدی نیز قلموهایی در نرم افزار زیبراش در نظر گرفته شده است و ارائه طرح های مجسمه سازی با استفاده از مدل های دو و نیم بعدی در نرم افزار زیبراش امکان پذیر می باشد.
  در این شیوه اطلاعات مورد نیاز برای مدل سازی که رنگ، میزان نورپردازی و عمق در پیکسول ها قرارداده می شوند.
 • ویژگی انیمیشن اسکلتی نیز در نرم افزار زیبراش وجود دارد که توسط آن می توانید قسمتی از یک مدل سه بعدی را جدا کرده و تغییرات مورد نظر را بر روی آن قسمت اعمال کنید و برای انجام این کار، نیازی به ریگ کردن اسکلتی ندارید.
 • استفاده از این روش و اضافه کردن جزئیات با استفاده از نرم افزار زیبراش موجب صرفه جویی در زمان می گردد و سرعت عمل شما را نیز در طراحی به میزان قابل توجهی افزایش می دهد؛ زیرا استفاده از سایر نرم افزارها برای اضافه کردن جزئیات مشکل است و به زمان بیشتری نیاز دارد.
 • با آموزش نرم افزار زیبراش در انجام یک مدل سازی حرفه ای موفق تر خواهید بود؛
  زیرا می توانید جزئیات طراحی و مدل سازی خود را بهتر نشان دهید، به این ترتیب می توانید در مدت زمان کوتاهی یک مدل با جزئیات بسیار باکیفیت و کامل را ارائه دهید.
 • یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار زیبراش، بهره بردن از الگوریتم هایی است که باعث می شود بدون کاهش در سرعت سیستم و برنامه های کاربردی آن، تکنیک های لازم برای اضافه کردن جزئیات به تصویر را به کار بگیرید و به این ترتیب این کار با سهولت بیشتری انجام می گیرد.
 • با آموزش زیبراش می توانید توسط سطوح دینامیک کیفیت، تغییرات کلی و یا جزئی را بر روی مدل های مورد نظر تان اعمال کرده و جزئیات مدل سازی را نیز با کیفیت بالا تصویر سازی کنید.

تکستچر های زیبراش

در موتورهای بازی سازی باید از تکسچرهای با کیفیت برای مدل سازی استفاده کنید، به همین دلیل یکی دیگر از مزایای نرم افزار زیبراش این است که می توان این نرم افزار در تکسچرینگ به کار برد.
در مراحل ابتدایی ساخت یک بازی نمی توان از مدل های با کیفیت بالا استفاده کرد؛
زیرا این کار باعث افت سرعت سیستم در کامپیوترهای مختلف می گردد و ممکن است رندر کردن با مشکل مواجه شود.
به این ترتیب بازی ها در موتورهای بازی سازی با کیفیت پایین ساخته می شوند و سپس توسط نرم افزار زیبراش و تکسچر های با کیفیت آن، به یک بازی با مدل های با کیفیت تبدیل می شوند.

با وارد کردن مدل با کیفیت پایین به محیط نرم افزار زیبراش، می توانید از تکسچرهای با کیفیت موجود در این نرم افزار برای بالا بردن کیفیت مدل ها بهره ببرید و آن ها را به مدل های با کیفیت تبدیل کنید.

با تنظیم کردن تکسچر های مورد نظر بر روی مدل ها و رندر گرفتن از لایه های مختلف تکسچر می توانید همان تکسچرهای مورد نظر تان را بر روی مدل های ساخته شده، قرار دهید.
از این طریق سرعت پردازش سیستم کاهش نمی یابد و مدل با کیفیت پایین شما به یک مدل با کیفیت بالا تبدیل خواهد شد.

آموزش زیبراش چه کاربرد هایی دارد ؟

با آموزش نرم افزار زیبراش می توانید به مجسمه سازی دیجیتالی بپردازید و از مدل سازی های سه بعدی و دو نیم بعدی در این زمینه بهره مند شوید.
ایجاد بافت و همچنین نقاشی کردن با استفاده از این نرم افزار آسان تر شده است.
با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار زیبراش می توانید اطلاعات مرتبط با اشیای مختلف موجود در مدل سازی های خود مانند نحوه نورپردازی، رنگ اشیا و هم چنین جنس و میزان عمق آن ها را ذخیره نمایید.

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

نظرات دانشجویان

همه چیز فوق العاده بود. با اطمینان می گم استاد بی نظیر هستند و دوره زیبراش رو عالی تدریس کردن و آموزش این دوره رو برای ما راحت کردن. در کل مجموعه آکادمی ایپک رو به همه دوستان و آشنایان پیشنهاد می‌کنم.

هادی مرادی دانشجوی دوره

  آموزش های ایپک یکی از دقیق‌ترین و جامع‌ترین دوره‌های ایرانه و یکی از خوبی‌های دوره ها اینه که از سطح مقدماتی شروع میشه و پروژه محور هستش و پروژه های خیلی خفنی زده میشه که بسیار بسیار زیاد برای ورود به بازار کار کمک می‌کنن.

  علیرضا رافعی دانشجوی دوره

   دموی جلسات و پروژه های دوره

   ویژگی های دوره

   آموزش مهارت‌محور به این معنی‌ست که در طول دوره و باتوجه به میزان پیچیدگی هر مبحث آموزشی تمرین‌، آزمون و پروژه‌های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است تا یادگیری خود را تکمیل کنید. همچنین برگزاری وبینارهای متعدد و عضویت در گروه تلگرامی دوره امکان ارتباط با اساتید، منتورها و سایر دانشجویان را برای شما فراهم می‌کند. وضعیت آموزشی هر دانشجو برای منتورهای دوره قابل رصد و ارزیابی‌ست زیرا منتورها از بین دانشجویان برتر انتخاب شده‌اند و به‌خوبی با فرایند آموزشی و چالش‌های دوره آشنایی دارند. پایبندی به این متد آموزشی علاوه‌بر ارتقا سطح مهارتی که دارید، شما را با چالش هاى فنى و نحوه مدیریت آن‌ها آشنا مى كند و اين همان چيزى‌ست كه برای حضور در بازار كار به آن نياز داريد.

   آموزش مهارت‌محور به این معنی‌ست که در طول دوره و باتوجه به میزان پیچیدگی هر مبحث آموزشی تمرین‌، آزمون و پروژه‌های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است تا یادگیری خود را تکمیل کنید. همچنین برگزاری وبینارهای متعدد و عضویت در گروه تلگرامی دوره امکان ارتباط با اساتید، منتورها و سایر دانشجویان را برای شما فراهم می‌کند. وضعیت آموزشی هر دانشجو برای منتورهای دوره قابل رصد و ارزیابی‌ست زیرا منتورها از بین دانشجویان برتر انتخاب شده‌اند و به‌خوبی با فرایند آموزشی و چالش‌های دوره آشنایی دارند. پایبندی به این متد آموزشی علاوه‌بر ارتقا سطح مهارتی که دارید، شما را با چالش هاى فنى و نحوه مدیریت آن‌ها آشنا مى كند و اين همان چيزى‌ست كه برای حضور در بازار كار به آن نياز داريد.

   سرفصل های دوره

   از چه کسی یاد میگیری؟

   مسعود فولادی

   مدرس دوره جامع زیبراش
   • 9 سال تجربه حرفه ای در توسعه نرم افزارهای تحت وب
   • توسعه دهنده PHP در شرکت عصر اینترنت
   • توسعه دهنده PHP در شرکت همیار وردپرس
   • توسعه دهنده فول استک PHP و JavaScript در استارتاپ فول فکر
   • مهندس نرم افزار در شرکت کسب و کار ایرانیان – چیلیوری
   • مهندس نرم افزار در سون لرن
   • مدیر فنی سون لرن
   • Technical Team Lead در شرکت اسنپ فود

   سابقه تدریس

   • مدرس 2 دوره متخصص لاراول سون لرن
   • مدرس دوره متخصص جاوااسکریپت سون لرن
   • مدرس دوره لاراول سون لرن
   • مدرس 3 دوره متخصص وردپرس سون لرن
   • تدریس بیش از 22000 هزار نفر/ساعت دوره و کارگاه حضوری
   • تولید بیش از 11000 هزار ساعت آموزش ویدیویی برنامه نویسی وب

   گفت و گو با هنرجویان دوره تری دی مکس

   سوالات متداول

   نمونه کار هنرجویان تری دی مکس

   دوره جامع زیبراش

   6,000,000 تومان

   جهت ثبت نام کلیک کنید.

   جمع پرداخت: 6,000,000 تومان

   پیش پرداخت: 800,000 تومان

   جهت مشاهده شرایط و قوانین پرداخت سقطی، دکمه زیر را بزنید.

   5,000,000 تومان

   جهت مشاهده شرایط و قوانین پرداخت گروهی، دکمه زیر را بزنید.

   مشاوره نیاز دارید؟

   فقط کافیست با شماره فوق، تماس حاصل فرمایید و یا

   شماره تماس خود را وارد نمایید تا مشاورین آکادمی، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   شرایط ثبت نام قسطی به صورت ذیل میباشد:

   – با پیش پرداخت اولیه مابقی هزینه را در 2 قسط بصورت دو فقره چک پرداخت خواهید کرد.

   – در صورتیکه در مورد شرایط اقساط با مشکل روبرو هستید میتوانید با شماره تماس 86054667-021  در تماس باشید

   – جهت ثبت نام قسطی میتوانبد با واتس اپ 09107837150 در تماس باشید.

   شرایط ثبت نام گروهی:

   ثبت نام گروهی به این معناست که شما ما را به دوستان خود معرفی کنید و به صورت گروهی دوره را خریداری فرمایید. تعداد اعضای گروه جهت ثبت نام گروهی ۳ نفر و بیشتر میباشد.

   – اگر عضوی از گروه پرداخت قسطی داشته باشد کدتخفیف شامل وی نخواهد شد.

   جهت ثبت نام گروهی میتوانید از طریق راه های زیر اقدام کنید:

   – واتس اپ و کارت به کارت: دریافت اطلاعات از شماره واتس اپ 09107837150، پرداخت کارت به کارت به صورت یکجا یا تک تک برای اعضای گروه و ارسال مشخصات و فیش واریزی هر یک از اعضا به شماره واتس اپ 09107837150.

   دوره جامع مختصص زیبراش (ZBRUSH)

   به جمع متخصصین بپیوندید ...

   6,000,000 تومان

   قطعه دارم

   فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما برای اسکن قطعه با شما هماهنگ کنند.